01 MAXI-BREW
02 FILTROSHUTTLE
03 ECOBOILER

Marco İçecek Sistemleri | İRLANDA 

Marco; dünya yiyecek ve içecek endüstrisinde, kahve ve çay makineleri için sıcak su sağlama konusunda yaratıcı fikirler ve çözümler sunan İrlandalı bir sıcak su sistemleri tedarikçi firmasıdır. Marco hem mükemmel hem de güvenilir hizmet bütünlüğünü ilke olarak benimsemiştir ve her zaman, yiyevek ve içecek endüstrisini geliştirmek ve yeni bir boyuta taşıman adına yeni fikirler ve yeni ürünler üzerinde çalışmaktadır.

seitenleiste_marco
Melisa
artikel_maxibrew
Özellikler

Maxibrew Twin, servis kapasitesi ve kahve kalitesi ile benzerlerinden birkaç adım önde. Şık bir tasarıma ve güçlü duruşa sahip Maxibrew Twin, Marco ailesinin en büyüklerinden…

Teknik Özellikler
melisa_teknik
Ecoboiler
artikel_ecoboiler
Özellikler

Marco’dan kalabalık yerler için enerji tasarruflu Ecoboiler Tap…Marco’dan kalabalık yerler için enerji tasarruflu Ecoboiler Tap…

Teknik Özellikler
ecoboiler_teknik
Jet 6
jet_6_kahve_makinesi
Özellikler

Orta ve büyük ölçekli mekanlar için idealdir. Demleme sırasında kullanım engeli koyarak kullanıcı hatalarını minimuma indirmek amaçlanmıştır. Şık görüntüsüyle oteller, işlek kafeler, restoranlar için uygundur.

Teknik Özellikler
jet_6_teknik
Filtroshuttle
filtro_shuttle_kahve_makinesi
Özellikler

Bir defada çok fazla kahveye mi ihtiyacınız var? Filtroshuttle saatte 5,5 litre kahve servis edebilir; bu da 189 fincan kahveye denk!

Teknik Özellikler
filtro_teknik