01 COFFEE ART PLUS
02 COFFEE ART
03 VITO EKRAN
04 VITO KAHVE HAZNESİ
05 VITO CUP'N'COOL

Schaerer | İSVİÇRE 

Schaerer yıllardır teknik üstünlüğünü damak zevkine taşıyarak, kendisine duygusal bir bağlılık yaratmayı başarmıştır. Bu da yıllardır markayı entegre tam otomatik kahve ve süt çözümlerinde lider tedarikçisi yapmıştır.

seitenleiste_schaerer
Schaerer Coffee Joy
sch_coffee_joy
Özellikler

30.5 cm genişliği ile, Schaerer Coffee Joy tam otomatik kahve makinelerimizin en küçüğü. Barlar, ofisler ve toplantı odaları için ideal boyutlarda. Konu kahve kalitesi, içecek seçimi ve kullanım kolaylığı olduğunda bu küçük makine, yüksek performanslı büyük makinelerimizin yeteneklerini birebir sergiliyor. Aynı diğerleri gibi, içerisinde en son teknolojilerini ve tam otomatik süt sistemini de barındırıyor. Tercihiniz espresso, café crème, cappuccino ya da latte macchiato olabilir: dokunmatik panele ufak bir dokunuşla Schaerer Coffee Joy mükemmel kahvenin keyfiniz size garantiliyor. Ayrıca, sıcak süt, süt köpüğü ya da sıcak su basit bir dokunuşlar eklenebiliyor. “Çift fonksiyon” tuşları ve çift çıkış bölümü sayesinde, Schaerer Coffee Joy aynı anda iki servis hazırlayabiliyor. “Barista” tuşu size kahvenizin sertliğini ayarlama özgürlüğünü saglıyor. Schaerer’in hijyen standartlarına her zaman güvenebilirsiniz. Süt işleme süreci ve süt sistemi temizliğine ilişkin tüm uluslararası düzenlemeleri yerine getiriyorlar.

Teknik Özellikler
sch_coffee_joy_teknik
Schaerer Coffee Art Plus
artikel_coffeeart
Özellikler

Best Foam, süt içeren kahveleri barista kalitesinde hazırlayabilmeniz anlamına gelir. Devrim niteliğindeki bu patentli süt sistemi sayesinde kahve hazırlama konusundaki yaratıcı fikirlerin önünü açarak size limitsiz seçenekler sunuyor. Sıcak veya soğuk kahveler, süt içerikli spesiyaleler, evde hazırlanabilecek çeşitler, uluslararası trendler ya da özel isteklerin tamamı ekibinizden herhangi biri tarafından tekrar tekrar aynı tadı verecek şekilde hazırlanabilir.
Devrim niteliğindeki, patentli Best Foam süt sistemi, sütü tıpkı bir baristanın yaptığı gibi buharla ısıtarak mükemmel süt köpüğünü garantiliyor. “Kolay Ayarlama” prensibi, özel tariflerin farklı süt sıcaklıklarında yapılabilmesini ve süt köpüğü yoğunluğunun korunmasını sağlıyor; sıcak ya da soğuk, sıvı ya da sert köpük elde etmek sizin elinizde.
Best Foam teknolojisi geliştirilirken kolay ve hızlı temizlik odaklanılan en önemli konulardandı. Tam otomatik temizleme programı sayesinde Schaerer Coffee Art Plus maksimum hijyeni yalnızca 10 dakikada sağlıyor.

Teknik Özellikler
coffee_art_plus_teknik
Schaerer Vito
artikel_vito
Özellikler

Küçük restoranlar, barlar, ofisler, café ve kiosklar, hem kalitenin hem de kullanım pratikliğine ihtiyaç olan her yerde Vito mükemmel seçim…Sadece 33 cm genişliğinde olan Vito ile tek dokunuşta kahve, süt veya çikolatanız hazır olacak. Dokunmatik ekranı ile her ihtiyacınızı kolaylıkla karşılıyor.

Teknik Özellikler
sch_vito_teknik